// //
Titulní stránka Titulní stránka    Chci inzerci Chci inzerci    Kontakty Kontakty
Auto - moto inzerce pro každého ...
...online nabídka 19 883 vozidel!
   Nabídka vozidel    Nabízíme autobazarům    Software    Zajímavé odkazy    O firmě    Kontakt
Nabízíme autobazarům


Nabídka firmy zahrnuje následující produkty a služby :

 • GDPR (ochrana osobních úrajů) - od května 2018 je vydána aktualizace programu která dává do souladu administrativu prodeje vozidel s obecnými požadavky na GDPR (ochrana osobních úrajů)

  EET - Rozšiřující modul pro EET (elektronickou evidenci tržeb) tržeb dle zákona:

  Hlavní atributy našeho EET rozšiřujícího modulu
  - rychlost v práci s EET (není třeba údaje přepisovat do nějaké externí EET pokladny)
  - jednoduchost v ovládání (tiskne se automaticky na příjmové doklady)
  - není třeba externí tiskárny nebo jiného dalšího zařízení
  - přehlednost všech EET transakcí přímo v programu
  - EET integorváno přímo v pokladní knize programu
  - možnost vystavit jakýkoliv příjmový EET doklad (fakturu) na doprovodné zboží či služby
  - jednoduše lze vytisknout kopii EET dokladu
  - samozřejmostí je možnost §90 - zvláštní režim DPH u použitého zboží

  Software - specializované programy pro prodejce ojetých vozidel:

  Evidence AutoBazaru verze 9.x pro Windows - kompletní vedení agendy spojené s prodejem ojetých vozidel v autobazarech, autocentrech aj. firmách specializovaných na podobnou obchodní činnost s návazností na prezentaci vozidel na předních internetových portálech jako TipCars.com, Sauto.cz (Seznam.cz), Cars.cz, eAutoBazar.com, AutoMix.cz (Centrum.cz), AutoHandl.cz (Annonce) aj.

  Evidence MotoBazaru verze 9.x pro Windows - kompletní vedení agendy spojené s prodejem ojetých motocyklů v motobazarech, motocentrech aj. s návazností na prezentaci motocyklů na předních internetových auto-moto portálech jako TipMoto.com, TipCars.com, Sauto.cz (Seznam.cz), Cars.cz, eAutoBazar.com, AutoMix.cz (Centrum.cz), AutoHandl.cz (Annonce) aj.

  Správa inzertních serverů - systém pro automatizované aktualizace internetových nabídek a prezentaci vozidel na předních internetových portálech jako TipCars.com, Sauto.cz (Seznam.cz), Cars.cz, eAutoBazar.com, AutoMix.cz (Centrum.cz), AutoHandl.cz (Annonce), AutoSoft.cz, AutaNet.cz aj.

  Adresář - Adresář všech registrů vozidel v celé ČR včetně uvedení obcí, které spadají do působnosti registrů. Doplňkově adresář nabízí databázi PSČ a adresář zákazníků s možností výtisku adres na obálku. Tento program je pro prodejce vozidel k dispozici ZDARMA.

 • Internetová nabídka vozidel - na stránkách Vám   www.AutoSoft.cz   a   www.eAutoBazar.com   nabízíme všem prodejcům ojetých vozidel možnost prezentace své kompletní nabídky vozidel, včetně fotodokumentace za nejvýhodnějších podmínek. Vozidla jsou při každé aktualizaci automaticky zařazena do vyhledávací databáze vozidel.
  Nabízíme Vám ZDARMA vyzkoušení našeho specializovaného programu WWW_Export pro tvorbu internetových prezentací prodejců ojetých vozidel, včetně umístění nabídky na internet. Využijte našich služeb - náš internetový autobazar má otevřeno 24 hodin denně! Jednotlivé prezentace nabízených vozidel jsou uváděny včetně jejich podrobných informací fotografií.

Průzkumy ukazují, že návštěvníci internetu, kteří poptávají automobil dávají přednost interentovým databázím s tisíci vozidel před individuálními stránkami autobazarů, a to především z důvodu efektivního vyhledávání a rychlého přístupu k množství nabídek.

Napsali o nás....

Časopis AUTOBAZAR 12/2007

Reference některých našich zákazníků


V případě zájmu o některý z uvedených produktů nás kontaktujte:


Kontakt:

AUTOSOFT Company s.r.o.
pobočka: Vrbice 41
517 41 Kostelec nad Orlicí
technická podpora: Ing. Pavel Bílek
mobil 603 726 531, 603 302 685
e-mail: info@AutoSoft.cz 
Nabídka vozidel     Nabízíme autobazarům     Software     Zajímavé odkazy     O firmě     Kontakt
Penzion Pod Rozhlednou